Kapsül Model Efe Boy (Maskot) Narçıl Tesbih
0 Yorum
508,37 TL
56,34 TL den başlayan taksitlerle!!
Kategori
Stok Kodu
NRT011
Kapsül Model Efe Boy (Maskot) Narçıl Tesbih
| Ürün Adı | Kapsül Model Efe Boy (Maskot) Narçıl Tesbih |
| Stok Kodu | NRT011 |
| Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde | Narçıl |
| Üretim Şekli | Atölye İşçiliği |
| Tane Şekli | Kapsül Model |
| Tane Çapı | 11 mm |
| Tane Uzunluğu | 15,5 mm |
| İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) |
17 cm |
| Püskül-Sistem Uzunluğu | 13 cm |
| Toplam Uzunluk |
30 cm |
| Tekli Çekim | Evet |
| Çiftli Çekim | Evet |
| Günlük Kullanım Uygun mu? | Evet |
| Koleksiyonluk mu? | Evet |
| İmame Maddesi | Narçıl |
| İmame Değiştirilebilir mi? | Hayır |
| İmameye Gümüş ile İsim Yazdırılabilir mi? | Hayır |
| Püskül Maddesi | Sistemli Kamçı |
| Püskül Değiştirilebilir mi? | Evet |
| Püskül Ucu Değiştirilebilir mi? | Evet |
| Püskül Ucuna Harf Takılabilir mi? | Evet |
| Tanenin Dizildiği Malzeme | Tesbih İpi |
| Hazırlanma Süresi | 1-3 iş günü |

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.