Kapsül Model Deve Kemiği Tesbih
0 Yorum
228,71 TL
25,35 TL den başlayan taksitlerle!!
Kategori
Stok Kodu
HYT011
Badem Model Deve Kemiği Tesbih
| Ürün Adı |
Badem Model Deve Kemiği Tesbih |
| Stok Kodu | HYT011 |
| Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde | Deve Kemiği |
| Üretim Şekli | Mısır Atölye İşçiliği |
| Tane Şekli | Badem Model |
| Tane Çapı | 8 mm |
| Tane Uzunluğu | 14 mm |
| İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) | 30 cm |
| Püskül Uzunluğu | 14 cm |
| Toplam Uzunluk | 44 cm |
| Tekli Çekim | Evet |
| Çiftli Çekim | Evet |
| Günlük Kullanım Uygun mu? | Evet |
| Koleksiyonluk mu? | Evet |
| İmame Maddesi | Deve Kemiği |
| İmame Değiştirilebilir mi? | Hayır |
| İmameye Gümüş ile İsim Yazdırılabilir mi? | Hayır |
| Püskül Maddesi | Sistemli Kamçı |
| Püskül Değiştirilebilir mi? | Evet |
| Püskül Ucu Değiştirilebilir mi? | Evet |
| Püskül Ucuna Harf Takılabilir mi? | Evet |
| Tanenin Dizildiği Malzeme | Tesbih İpi |
| Hazırlanma Süresi | 1-3 iş günü |

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.