Gümüş Sarma Beyaz Renk Mineli Kuka Tesbih
0 Yorum
406,68 TL
45,07 TL den başlayan taksitlerle!!
Kategori
Stok Kodu
ABT267
Gümüş Sarma Beyaz Renk Mineli Kuka Tesbih
| Ürün Adı |
Gümüş Sarma Beyaz Renk Mineli Kuka Tesbih |
| Stok Kodu | ABT266 |
| Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde | Kuka |
| Üretim Şekli | Mısır İşçiliği |
| Tane Şekli | Küre Model |
| Tane Çapı | 7.5 mm |
| Tane Uzunluğu | 8 mm |
| İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) | 18 cm |
| Püskül-Sistem Uzunluğu | 11cm |
| Toplam Uzunluk |
29 cm |
| Tekli Çekim | Evet |
| Çiftli Çekim | Evet |
| Günlük Kullanım Uygun mu? | Evet |
| Koleksiyonluk mu? | Evet |
| İmame Maddesi | Kuka |
| İmame Değiştirilebilir mi? | Hayır |
| İmameye Gümüş ile İsim Yazdırılabilir mi? | Hayır |
| Püskül Maddesi | Özel Tasarım 925 Ayar Gümüş Püskül |
| Püskül Değiştirilebilir mi? | Evet |
| Püskül Ucu Değiştirilebilir mi? | Evet |
| Püskül Ucuna Harf Takılabilir mi? | Evet |
| Tanenin Dizildiği Malzeme | Tesbih İpi |
| Hazırlanma Süresi | 1-3 iş günü |
Kuka Tesbih:
Kuka Tesbihler, özellik bakımından çok ilginç detaylara sahip tesbih türlerinden biridir. Kuka, tropikal bir ağacın meyvesinden yapılan tesbihlere denilmektedir., Osmanlı döneminden bu yana kullanılmaktadır. Kuka meyvesinin özelliği olan mikrop öldürücü etki, tesbihlerde de kendini gösterdiği söylenmektedir. Sadece bu yönde değil, tesbih elde olduğu zaman terleme sorununu azaltır. Rahatlatıcı ve dinlendirici etkisi ile stresi de dolaylı olarak azaltmaya yardımcı olur. Osmanlı'dan gelen bu özel tesbih, şık görünümü ile de herkesin eline yakışabilecek yapıdadır. Üzerinde bulunan beyaz mineler ile gümüş işlemeler tesbihe şıklık ve değer katıyor.
Hemen siz de bu ürünü sipariş verebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.