Beyzi Model Narçıl Tesbih
0 Yorum
203,29 TL
22,53 TL den başlayan taksitlerle!!
Kategori
Stok Kodu
NRT009
Beyzi Model Narçıl Tesbih
| Ürün Adı | Beyzi Model Narçıl Tesbih |
| Stok Kodu | NRT009 |
| Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde | Narçıl |
| Üretim Şekli | Atölye İşçiliği |
| Tane Şekli | Beyzi Model |
| Tane Çapı | 8 mm |
| Tane Uzunluğu | 10,5 mm |
| İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) |
20 cm |
| Püskül-Sistem Uzunluğu | 12 cm |
| Toplam Uzunluk |
34 cm |
| Tekli Çekim | Evet |
| Çiftli Çekim | Evet |
| Günlük Kullanım Uygun mu? | Evet |
| Koleksiyonluk mu? | Evet |
| İmame Maddesi | Narçıl |
| İmame Değiştirilebilir mi? | Hayır |
| İmameye Gümüş ile İsim Yazdırılabilir mi? | Hayır |
| Püskül Maddesi | Sistemli Kamçı |
| Püskül Değiştirilebilir mi? | Evet |
| Püskül Ucu Değiştirilebilir mi? | Evet |
| Püskül Ucuna Harf Takılabilir mi? | Evet |
| Tanenin Dizildiği Malzeme | Tesbih İpi |
| Hazırlanma Süresi | 1-3 iş günü |

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.