Küre Model Gümüş İşleme Gürcistan Oltu Tesbih
0 Yorum
660,92 TL
73,25 TL den başlayan taksitlerle!!
Stok Kodu
EOT382
Küre Model Gümüş İşleme Gürcistan Oltu Tesbih
| Ürün Adı | Küre Model Gümüş İşleme Gürcistan Oltu Tesbih |
| Stok Kodu | EOT292 |
| Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde | Gürcistan Oltu Taşı |
| Üretim Şekli | Atölye İşçiliği |
| Tane Şekli | Küre Model |
| Tane Çapı | 9 mm |
| Tane Uzunluğu | 9 mm |
| İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) | 17 cm |
| Püskül Uzunluğu | 16 cm |
| Toplam Uzunluk | 33 cm |
| Tekli Çekim & Çiftli Çekim | Evet |
| Püskülün Madeni | Özel Tasarım 925 Ayar Gümüş Püskül |
| Günlük Kullanım Uygun mu? | Evet |
| Hazırlama Süresi | 1-3 İş Günü |
Gürcistan Oltu Taşı:
Rus Oltu su olarak ta bilinen bu ürün tamamen natürel bir malzemedir. Oltu taşının en önemli özelliği kolay şekil almasıdır. Oltu Tesbih modelleri de erkeklerin aksesuar olarak sıkça kullandığı ürünlerden bir tanesidir.
Kapsül kesime sahip olan bu Oltu taşı tesbihler, el işçiliği ile tasarlandığı için kusursuz bir yapı ve görünüme sahiptir.
Oltu taşının bir diğer özelliği de parlaklığıdır. Dokundukça ve kullandıkça daha da parlayan bu tesbihler, kullandıkça daha da değerlenecektir. Taşlar üzerinde bulunan gümüş işlemeleri de tespihe şıklık katan detaylardan biridir.

Rus Oltu su olarak ta bilinen bu ürün tamamen natürel bir malzemedir. Oltu taşının en önemli özelliği kolay şekil almasıdır. Oltu Tesbih modelleri de erkeklerin aksesuar olarak sıkça kullandığı ürünlerden bir tanesidir.
Kapsül kesime sahip olan bu Oltu taşı tesbihler, el işçiliği ile tasarlandığı için kusursuz bir yapı ve görünüme sahiptir.
Kapsül kesime sahip olan bu Oltu taşı tesbihler, el işçiliği ile tasarlandığı için kusursuz bir yapı ve görünüme sahiptir.
Oltu taşının bir diğer özelliği de parlaklığıdır. Dokundukça ve kullandıkça daha da parlayan bu tesbihler, kullandıkça daha da değerlenecektir. Taşlar üzerinde bulunan gümüş işlemeleri de tespihe şıklık katan detaylardan biridir.

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.